Świat w którym rządzą piraci

Obserwując to, co dzieje się na rynku literackim, można być bardzo zdumionym. Chociażby dlatego, że wciąż pojawiają się nowe książki, dzięki którym można poznać nieznanych sobie wcześniej bohaterów. Skąd autorzy biorą tak wspaniałe pomysły na napisanie kolejnych książek? Sprawa jest naprawdę zdumiewająca. Zarówno “starzy” autorzy, jak również nowi udowadniają, że jeżeli chodzi o książki, ostatnie słowo nie zostało jeszcze powiedziane. Co ciekawe ma nam do powiedzenia Kinga Litkowiec, która zaprasza tym razem do czytania Czarne serce ze strony wwww.taniaksiazka.pl?

Młoda i uzdolniona autorka

Dopiero od 2019 roku obecna jest na rynku literackim, ale już nie raz miała przyjemność udowodnić, że jej talent jest naprawdę ogromny. Kinga Litkowiec dzięki…Instagramowi odkryła, że jej wielką pasją są książki. To właśnie tam hobbistycznie prowadzi swój kanał, gdzie do tej pory zaprasza wszystkich miłośników jej twórczości. Zresztą nie tylko takie osoby. Świetnie odnajdują się tam również osoby, które na co dzień nie czytają jej książek, ale chcą wymienić się trafnymi spostrzeżeniami odnośnie przeczytanych książek. Może więc warto tam zajrzeć?

Zupełnie inny romans mafijny

Miguel Calva, przywódca załogi Fantasmas Negros, nie cieszy się zbyt dobrą opinią. Co więcej, duża część osób wie, że takiego człowieka należy unikać. Chyba, że ktoś sam chciałby na swoją głowę sprowadzić kłopoty. Jest bezduszny, bezlitosny i nie czuły. W końcu musiał jakoś zapracować na swoją pozycję i mu się to udało. Nie dopuszcza do popełnienia żadnych błędów. Raz mu się tylko to zdarzyło. Trzy lata temu, kiedy uciekła mu pewna kobieta. Teraz robi wszystko, aby ją odnaleźć. I mu się to udaje w końcu. Los się do niego uśmiecha. Carida Grade była święcie przekonana, że już będzie miała święty spokój. Znalazła nawet nowy dom dla siebie. Ale Miguel ją odnalazł i znowu ją uwięził. On bardzo by chciał ją złamać, ale Carida nie ma zamiaru poddać się bez walki. Ona mu jeszcze udowodni, że wcale nie jest taka słaba, jak to on myśli.

 

Related posts